AKTUALITY

Upozornění pro čtenáře !!

Ve čtvrtek 1.11.2018 bude knihovna uzavřena !!

Soutěž pro děti   "Lovci perel"

Od listopadu 2018 do konce června 2019 probíhá v knihovně  soutěž pro děti "Lovci perel". Více se dozvíš na webu pro děti nebo přímo u knihovnice.

Velká komiksová soutěž pro děti

Vytvoř fantasy komiksový příběh. Můžeš ho třeba nakreslit, vyfotit, vystříhat a nalepit. Je tolik možností! Důležité je, aby byl jednostránkový a aby to byl tvůj vlastní výtvor. Na zadní stranu nezapomeň napsat svoje jméno, adresu a e-mail. Jestli ho nemáš, napiš tam klidně e-mail rodičů. Přines vytvořený komiks do knihovny a to nejpozději do 13.12.2018 a u knihovnice si vyber z nabídky dva komiksy, které by si za svůj výtvor chtěl vyhrát a napiš jejich název k adrese na zadní stranu tvého komiksového veledíla. Tvůj příběh bude zaslán do soutěže a pokud bude vybrán, za odměnu získáš  tvoje dva vybrané komiksy. O tom, jestli jsi vyhrál se dozvíš 19. 12. 2018 na facebookových stránkách CREW KIDS. Více informací v knihovně.

 

Deskové hry na dětském oddělení

Knihovna oznamuje čtenářům, že od měsíce února jsou na dětském oddělení připraveny deskové a karetní hry. Můžete je hrát v knihovně nebo si je půjčit domů. Seznam společenských her a pravidla jejich půjčování najdete na web stránkách pro děti nebo jsou k dispozici přímo v knihovně. V on-line katalogu najdete hry jako speciální dokumenty.